• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Keçiboynuzu Pekmezi
TEMSİLCİLİKLERİMİZ
KARADENİZ BÖLGE BAYİSİ

MUSA URŞAR

TEL:0536 426 18 18

ADRES:PAŞAKUYU MH. CUMHURİYET CD.NO:268/B K:1 
RİZE
Pekmez | Keçiboynuzu Pekmezi Özü | Harnup
Videolar
SİPARİŞ HATTI

Pekmez dünyası sipariş hattı

KAPIDA ÖDEME

Keçiboynuzu Özü Pekmezi Kapıda Ödeme

Hakkımızda

Kurumsal

Pekmez Dünyası daima en iyiye, en kaliteliye ve en doğruya ulaşmak hedefi ile 1980'li yıllarda ticari hayata başlamıştır. Pazarlama ürün ağı olarak sağlığa yardımcı gıda ve bitkisel takviyeler ile kişisel bakım ve ihtiyaçlarına cevap verecek ürünler sunmaktadır. Dürüst, disiplinli, ilkeli kalite standartlarını daima en üst seviyede belirleyerek, en verimli hizmet düşüncesiyle sizlerle daha da büyümeye hazırız.


Misyonumuz

Şirketimiz tecrübesi ve kapasitesi doğrultusunda müşterilerimizin, tüm hizmet ve ürünlerimizden beklentilerini en yüksek standartlarda karşılamak,

Müşterilerimizin ve bizimle çalışanların memnuniyetini en üst seviyelere çıkartmak,

Mevcut ve yeni üreteceğimiz ürünlerimiz ile faaliyet alanımızın gelişiminde sürekli girişimci olarak önemli roller almak,

Gıda ve bitkisel yardımcı sağlık ürünleri, kişisel bakım ve ihtiyaç malzemeleri sektöründeki gelişmelere destek ve katkıda bulunmak.


Vizyonumuz

Pekmez Dünyası olarak gıda ve bitkisel ürünleri, kişisel bakım ve ihtiyaç malzemelerini, iddialı olduğumuz pazarlama ağı ile ihtiyaç duyan her bireye, her eve ve her iş yerine ulaştıracağız.

 

Kalite Politikamız

Tüm ürünlerimizin standartlarını en üst seviyede, en uygun, en hızlı ve en ekonomik şekilde hizmetinize sunmayı ilke edindik.